هدایای تبلیغاتی جدید

هدایای تبلیغاتی جدید

سیستم انتخاب هدایای تبلیغاتی جدید مسترگیفت

مسترگیفت پس از سالها تجربه به این نتیجه رسیده است که بهترین هدیه تبلیغاتی صرفا از جدیدترین هدایای تبلیغاتی نیست بلکه ما هدیه ای را مناسب می دانیم که با شرایط و مخاطبان شما سازگارتر باشد و بیشترین بازده را بدهد لیکن تازگی و انتخاب از بین هدایای تبلیغاتی جدید می تواند یک امتیاز باشد از این رو سالهاست که شکرت تبلیغاتی مسترگیفت بسته های هدیه الکترونیکی و دیجیتالی را نیز به مخاطبان خود پیشنهاد می کند.

ما تلاش می کنیم نه تنها هدایای تبلیغاتی مدرن را به شما ارائه کنیم بلکه همین هدایا را نیز به سبکی نو ارائه خواهیم کرد، به طور مثال مسترگیف جز معدود شرکتهایی در ایران است که خدمات طراحی و ساخت فلش مموری های اختصاصی را ارائه می دهد.

معرفی هدایای تبلیغاتی جدید

پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی جدید است که بسیار مورد استفاده و استقبال مخاطبان قرار می گیرد و فضای مناسبی برای چاپ تبلیغات شما خواهد داشت.

فلش تبلیغاتی

با گسترش اطلاعات الکترونیکی و دستگاه های هوشمند نیاز به انتقال اطلاعات امری حیاتی می باشد از این رو می توانید اطمینان داشته باشید که با انتخاب این هدیه، همیشه در کنار مخاطبتان خواهید بود، از آنجا که هدف معرفی هدایای تبلیغاتی جدید می باشد این نکته حائز اهمیت می باشد که بسیاری از فلش های مسترگیفت دارای پورت otg هستند که امکان اتصال به تلفن های همراه هوشمند را میسر می کند.

هاب تبلیغاتی

هاب تبلیغاتی رو میزی مناسب برای اهدا به مخاطبانی است که در طی روز مذاکرات زیادی در محل میزکاری خود دارند چه چیزی بهتر از این که اطرافیان مخاطب ما نیز با برند ما آشنا شوند؟

شارژر فندکی تبلیغاتی

شارژر فندکی تبلیغاتی یک انتخاب هوشمندانه برای زمانی است که می خواهید با یک ست هدیه همه جا در کنار مخاطبتان باشید در چنین شرایطی قطعا شارژر فندکی می تواند یکی از انتخاب های ست هدیه شما باشد. بدهی است که در صورت استفاده بیش از معمول مخاطب شما از خودرو شخصی هوشمندانه ترین هدیه خواهد بود.

هدست تبلیغاتی

همیشه توجه به احساسات مخاطبان یکی از راه های نفوذ به ذهن ایشان است تا تصویر ذهنی صحیحی از برند شما داشته باشند.

در پایان پس از بررسی هدایای داخل فروشگاه پیشنهاد ما به شما استفاده از مشاوره رایگان متخصصین تبلیغاتی مستر گیفت است تا بنا به نیاز شما، ویژگی های مخاطبان و سیاستهای شرکت شما مناسبترین هدیه تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم.