هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه صرفا به معنای خلاقیت در انتخاب و ساخت هدیه نیست بلکه برای اهدای هدایای تبلیغاتی خلاقانه در کنار خلاقیت در انتخاب باید نحوه اهدا و مکان اهدا را نیز به عنصر خلاقیت مزیین کنیم.

نکاتی که در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه باید رعایت کنیم:

  1. از خلاقیتهایی که در تضاد با فرهنگ، جنسیت، شرایط، ساختار هدیه ، زمان و مکان باشد اجتناب کنید.
  2. خلاقیت از کلمه خلق آمده و هر خلقتی علتی را می طلبد لذا خلاقیت شما باید یک امتیاز اضافی به مخاطبتان بدهد.
  3. لازم نیست شما اولین نفر باشید که این خلاقیت را به خرج می دهد، تنها کافی استع که مخاطب شما در گذشته چنین خلاقیتی را کمتر دیده باشد.
  4. حتما لازم نیست هدیه شما خلاقانه باشد تا تاثیر لازم را بگذارد.
  5. گاهی هدیه شما می تواند شامل چنیدین خلاقیت شود.

المانهایی که می توان با تغییر در آنها هدیه تبلیغاتی خلاقانه ایجاد کرد:

  • بدون شک اولین چیزی که برای ایجاد خلاقیت به ذهن عموم می رسد خلاقیت در انتخاب هدایای تبلیغاتی است، البته این به خودی خود مشکلی ندارد ولی گاهی به دلایل اقتصادی و استراتژیک امکان پذیر نخواهد بود چرا که در بعضی موارد هدایای متعارف تاثیر بسیار بیشتری خواهند داشت. اما انتخاب خلاقانه حتما باید در بر گیرنده نکاتی که در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه باید رعایت کنیم باشد.
  • می توانید با انتخاب یک زمان خاص و سورپرایز نمودن مخاطب خلاقیت به خرج دهید.
  • انتخاب مکان مناسب برای اهدا خلاقیت شما را نشان خواهد داد، گاهی اوقات دریافت هدایا در محل هایی که مخاطبان توقع آن را ندارند سبب می شود تاثیر بیشتری از محلهای معمول مانند نمایشگاه ها بگذارد.
  • خلاقیت در بسته بندی جذابیت هدیه را افزایش می دهد و با این کار ارزش مخاطب و هدیه را از نگاه خود بالا نشان خواهید داد.
  • خلاقیت در ویژگی های هدیه از بهترین نوع خلاقیت ها است، خلاقیت هایی که شاید کاربر در نگاه اول متوجه آن نشود اما چندی پس از دریافت متوجه ویژگی خوب هدیه شما می شود، به طور مثال ارائه گارانتی همراه با محصول کاربر را پس از بررسی هدیه دوباره خوشحال می کند و ارائه یک محصول با کیفت تر و ماندگارتر از نسخه های مشابه در آینده دور، برند شما را در ذهن مخاطب خواهد آورد، نکته جالب که شاید بارها در گذشته به آن بر خورده باشید یک دیالوگ است که یکی از دوستانتان گفت:

من یک ….. از …. دریافت کردم خیلی با دوام خوب بود، این جنسای الان هیچ کدوم بدرد نمی خوره!

 

در پایان برای انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه می توانید فروشگاه هدایای تبلیغاتی مسترگیفت را مشاهده فرمایید و یا از مشاوره رایگان متخصصین تبلیغات و بازاریابی ما از استفاده کنید.

موفقیت شما موفقیت ماست.

هدایای تبلیغاتی مستر گیفت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید