هدایای تبلیغاتی ارزان

تعریف هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان از نظر مهندسی تبلیغات صرفا به معنی ارزان ترین قیمت نمی باشد، بلکه ارزانی قیمت نسبت به بازده، ویژگی است که یک هدیه را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان می سازد.

یک هدیه که در مجموعه هدایای تبلیغاتی ارزان می باشد در بسیاری از موارد بنا به نوع استفاده، هزینه مازادی برای شرکت می سازد که نه تنها سودی نداشته بلکه ضرر بیشتری نیز خواهد داشت، البته این به این معنی نمی باشد که هر چه شما هزینه بیشتری را صرف هدایای تبلیغاتی می کنید تبلیغات موثر تری را خواهید داشت!

زمانی که در جست و جوی هدایای تبلیغاتی ارزان هستید هدایای منتخب را با سوال های زیر با هم مقایسه کنید:

  1. عمر این هدیه تبلیغاتی چه مدت است؟
  2. با مقدار بودجه ای که برای تهیه هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته ایم با هر کدام از این هدایای چند نفر با برند ما آشنا می شوند؟
  3. با انتخاب این هدیه تبلیغاتی چه تصویری در ذهن مخاطبان از برند ما ایجاد می شود؟
  4. چقدر این هدیه تبلیغاتی ما را به اطرافیان دریافت کنندگان هدیه معرفی می کند؟
  5. چقدر این هدیه تبلیغاتی برای مخاطب ما کاربرد دارد؟
  6. این هدیه تبلیغاتی تا چه میزان گنجایش چاپ تبلیغات را دارد؟

البته المان های بسیار بیشتری برای انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان وجود دارد لیکن پیشنهاد همیشگی ما استفاده از مشاوره رایگان متخصصین مسترگیفت است تا بنا به میزان بودجه شما، شرایط پیش رو و مخاطبان همچنین با در نظر گرفتن سیاست های شرکت شما ارزانترین هدیه تبلیغاتی را به شما معرفی کنند.

چند نمونه از هدایای تبلیغاتی ارزان

جاکلیدی تبلیغاتی ارزان

جا کلیدی های تبلیغاتی در کنار ارزان بودن دو ویژگی مهم دارند اول آنکه همیشه در کنار مخاطب خواهند بود و دوم این که می توان از آنها در ست های تبلیغاتی ارزان استفاده کرد.

فلش مموری اختصاصی تبلیغاتی با قابلیت جاکلیدی

خودکار های پلاستیکی تبلیغاتی ارزان

شاید طول عمر خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی زیاد بالا نباشد ولی بنا به هزینه بسیار پایین مرقون به صرفه هستند مخصوصا که در بسیاری از موارد در تعامل با اطرافیان مورد استفاده قرار می گیرند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان های تبلیغاتی ارزان

یکی از قدیمی ترین و نوستالژی ترین هدایای تبلیغاتی لیوان های تبلیغاتی هستند که در کنار هزینه پایین کاربرد زیادی دارند پیشنهاد میشود از این هدیه بخصوص برای کارمندان و شاغلین اداری استفاده کنید تا بر روی هر میز شعاری از برند شما به گوش برسد.

لیوان تبلیغاتی چینی

تعداد زیادی هدایای تبلیغاتی ارزان دیگر وجود دارد که انتخاب بین تمامی اینها بستگی به شرایط شما خواهد داشت ما در انتظار ارائه مشاوره رایگان به شما هستیم.